Tak já taky budu blogovat!

Štědrý den 2013, Olešná, 10°C

Štědrý den 2013, Olešná, 10°C

Blog je na světě, WordPress nakonec ani tolik nebolel. Konečně nové stránky, YESS! Psaní teď bude docela závazek, ale naštěstí by mělo být nejvíc o běhání, kterému se docela věnuju, tak snad si to tu udržím živé. Držte pěsti!

Hlavně sem chci psát o přípravě na letošní Beskydskou sedmičku. Nemůžu ale vyloučit, že možná nenapíšu i něco mimo běhání.

Účel blogu jsem chtěl stručně sepsat do stránky Jak jsem se rozběhl, ale trochu mi ujela ruka a docela jsem podojil svůj Instagram. Takže druhý pokus: Běhám už nějakou dobu, mezi tím mě začaly bavit delší závody a loni jsem sice doběhl, ale ne s dobrým pocitem, Beskydskou sedmičku. Zůstala hořkost a příslib, že to těm kopcům ještě ukážu! No a v tom se na mně usmálo štěstí a naskytla se příležitost B7 běžet v roce 2014 znovu. Nedá se nic dělat, než chytnout příležitost za pačesy.

Tohle by neměl být tréninkový deník, od toho si vedu Dailymile (viz ten barevný čtvereček s kilometrama napravo), chtěl bych sem psát spíš jen týdenní nebo měsíční shrnutí, jak se mi příprava na B7 2014 daří. A snad i další věci související s mým pobíháním.

Předem díky za pozornost, jestli si sem občas nějak najdete cestu. :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *